Kontakt

Zašlete nám nezávaznou poptávku!

E-mail či telefon, online nebo osobní schůzka? 

Vyberte, co vyhovuje vám. Přizpůsobíme se.

PRINTOLOGY s.r.o.

Nad Týncem 233/6, Plzeň 312 00

IČ: 19796277 | DIČ: CZ19796277

BÚ: 2202681982/2010

+420 736 166 572

+420 734 706 513

Nezávazná poptávka

Časté dotazy

Hodinovou sazbu 3D tisku a 3D modelování naleznete v ceníku. K 3D tisku se vždy obvykle váže příprava tisku a tzv. post-processing (finální úpravy). Čas strávený u těchto služeb se odvíjí od velikosti zakázky, obvykle však nepřesahuje hodinu.

Převodem nebo hotově. Jiné formy úhrady v současné době neposkytujeme. Obvykle je před započetím uhrazena zálohová faktura ve výši 70% zakázky. Zbylých 30% je uhrazeno po finálním odevzdání. Nebráníme se však i jiným variantám.

Nejprve nám zašlete poptávku prostřednictvím formuláře výše, nebo se nám ozvěte jiným libovolným způsobem. Telefonicky, e-mailem nebo osobně? Přizpůsobíme se. Na základě nezávazné poptávky vám zašleme nabídku a doladíme případné detaily. Pokud nabídku schválíte, dáme se do práce.

Nelze bohužel jednoduše odpovědět, dokud neznáme vaše požadavky. Pokud se jedná pouze o 3D tisk, obvykle jsme schopni dodat výrobek do 3 pracovních dnů. Záleží však samozřejmě na velikosti a dostupnosti materiálu skladem. Pokud se se zakázkou pojí 3D modelování, časová náročnost je obvykle vyšší, obvykle více jak týden. Vše však budeme dopředu avizovat.

Ano, po domluvě je možné nejprve realizovat prototyp objednaného výrobku. Obvykle je tento postup uplatňován u komplexnějších výrobků či výtisků větší velikosti.

Jedna z námi poskytovaných služeb je i 3D modelování. Sdělte nám svoje představy či zašlete jejich nákres, rádi vám 3D model vytvoříme. To, zdali jej budete chtít následně vytisknout, je již na vás.

Pracovat umíme širokým výběrem formátů, běžně však pracujeme s formáty STL, STEP, 3MF nebo 3DS. Máte jiný formát? Zašlete nám jej, sdělíme vám naše možnosti.

Záleží na vytíženosti výrobní linky. Kontaktujte nás, prosím, co nejdříve. Uděláme, co bude v našich silách.

Seznam používaných materiálů naleznete v popisu 3D tisku nebo u jednotlivých produktů. Nenachází se požadovaný materiál v naší nabídce? Kontaktujte nás s individuálním požadavkem.

V Plzni a okolí jsme schopni zajistit osobní doručení. Po celé ČR pak využíváme námi ověřené přepravce – PPL nebo Zásilkovna.

Prosíme o co nejdřívější zpětnou vazbu. Výtisk po převzetí co nejdříve zkontrolujte a v případě potřeby se na nás obraťte. Vyhovíme veškerým reklamacím, jedná-li se o chybu na naší straně. Pokud nespokojenost pramení z následného poškození kupujícím, nemůžeme bohužel vyhotovit nový výrobek v rámci původní ceny.