O nás

Tiskneme, kreslíme a vyvíjíme špičkové výrobky na nejmodernějších 3D tiskárnách.

Kdo jsme & co děláme?

Úplné počátky našeho společného příběhu sahají až do roku 2013, kdy jsme se jako nynější zakladatelé společnosti v průběhu studia stali přáteli.

Už od té doby jsme měli blízko k 3D modelování všeho druhu, vývoji a snaze o vylepšení v mnoha oblastech práce.

Postupem času jsme se dostali k 3D tisku samotnému a pokusili se zúročit předchozí zkušenosti. Podařilo se nám za tu dobu nasbírat řadu spokojených zákazníků, rozhodli jsme se tedy v práci pokračovat. Jako přirozený vývoj následovalo založení společnosti.

V současné době máme více jak 6-ti leté zkušenosti s prací, kterou milujeme a naplňuje nás. A i možná právě díky vám v ní můžeme pokračovat.

2013 - Studium

Seznámení zakladatelů při společném studiu

2017 - Začínáme s modelováním

Poprvé přičicháme k 3D modelování

2020 - Začínáme s 3D tiskem

Kupujeme první 3D tiskárnu a začínáme tvořit

2021 - První spokojení zákazníci

Prodáváme první výrobky

2023 - Vznik s.r.o.

Zakládáme společnost a investujeme do výroby

Let praxe
0
Specialisté
0
Realizovaných zakázek
0
Hotový 3D výtisk
Multicolor 3D tiskárna
Zakázková výroba šachové figurky koně

Jak by vypadala naše spolupráce?

Mám 3D model

Zašlu vám konkrétní 3D model, který potřebuji pouze vytisknout.

Nemám 3D model

Potřebuji 3D model nejprve vytvořit a následně vytisknout.

Zaujala vás naše společnost?
Proměňte s námi vaše nápady v realitu!

Časté dotazy

Hodinovou sazbu 3D tisku a 3D modelování naleznete v ceníku. K 3D tisku se vždy obvykle váže příprava tisku a tzv. post-processing (finální úpravy). Čas strávený u těchto služeb se odvíjí od velikosti zakázky, obvykle však nepřesahuje hodinu.

Převodem nebo hotově. Jiné formy úhrady v současné době neposkytujeme. Obvykle je před započetím uhrazena zálohová faktura ve výši 70% zakázky. Zbylých 30% je uhrazeno po finálním odevzdání. Nebráníme se však i jiným variantám.

Nejprve nám zašlete poptávku prostřednictvím formuláře výše, nebo se nám ozvěte jiným libovolným způsobem. Telefonicky, e-mailem nebo osobně? Přizpůsobíme se. Na základě nezávazné poptávky vám zašleme nabídku a doladíme případné detaily. Pokud nabídku schválíte, dáme se do práce.

Nelze bohužel jednoduše odpovědět, dokud neznáme vaše požadavky. Pokud se jedná pouze o 3D tisk, obvykle jsme schopni dodat výrobek do 3 pracovních dnů. Záleží však samozřejmě na velikosti a dostupnosti materiálu skladem. Pokud se se zakázkou pojí 3D modelování, časová náročnost je obvykle vyšší, obvykle více jak týden. Vše však budeme dopředu avizovat.

Ano, po domluvě je možné nejprve realizovat prototyp objednaného výrobku. Obvykle je tento postup uplatňován u komplexnějších výrobků či výtisků větší velikosti.

Jedna z námi poskytovaných služeb je i 3D modelování. Sdělte nám svoje představy či zašlete jejich nákres, rádi vám 3D model vytvoříme. To, zdali jej budete chtít následně vytisknout, je již na vás.

Pracovat umíme širokým výběrem formátů, běžně však pracujeme s formáty STL, STEP, 3MF nebo 3DS. Máte jiný formát? Zašlete nám jej, sdělíme vám naše možnosti.

Záleží na vytíženosti výrobní linky. Kontaktujte nás, prosím, co nejdříve. Uděláme, co bude v našich silách.

Seznam používaných materiálů naleznete v popisu 3D tisku nebo u jednotlivých produktů. Nenachází se požadovaný materiál v naší nabídce? Kontaktujte nás s individuálním požadavkem.

V Plzni a okolí jsme schopni zajistit osobní doručení. Po celé ČR pak využíváme námi ověřené přepravce – PPL nebo Zásilkovna.

Prosíme o co nejdřívější zpětnou vazbu. Výtisk po převzetí co nejdříve zkontrolujte a v případě potřeby se na nás obraťte. Vyhovíme veškerým reklamacím, jedná-li se o chybu na naší straně. Pokud nespokojenost pramení z následného poškození kupujícím, nemůžeme bohužel vyhotovit nový výrobek v rámci původní ceny.